Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów i Łańcucha Dostaw

Medicover

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie procesu zakupowego (od momentu otrzymania zapotrzebowania, poprzez tworzenie i wysyłkę zamówień, po obsługę reklamacji) we współpracy z klientami wewnętrznymi zgodnie z obowiązującymi standardami

  • praca na dedykowanym systemie zakupowym

  • bieżąca współpraca z dostawcami, dbałość o wzorowe relacje biznesowe

  • wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w rozliczeniach

  • monitorowanie terminowości dostaw oraz wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących – wykonywanie bieżących analiz oraz uczestnictwo w audytach

  • monitorowanie oraz optymalizacja kosztów w ramach wybranych kategorii

  • współtworzenie i ulepszanie procesów w obszarze zakupów

Nasze wymagania

  • umiejętności szybkiego pozyskiwania danych i ich analizy

  • umiejętności poruszania się po bazach danych

  • swobodnego posługiwania się programem MS Excel

  • umiejętności priorytetyzacji zadań

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, sumienności i odpowiedzialności

  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników