Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Health Labs Care Spółka Akcyjna

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie dostaw w ramach podległej grupy zakupowej,

  • Bliska współpraca z dostawcami; budowanie dobrych relacji,

  • Monitorowanie i egzekwowanie terminowości dostaw,

  • Prowadzenie projektów dywersyfikacji źródeł dostaw,

  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • Tworzenie analiz, raportów i zestawień na potrzeby firmy,

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zakupów,

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w obszarze logistyki/ zakupów - WARUNEK KONIECZNY,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Praktyczna znajomość dokumentacji magazynowej,

  • Dokładność, skrupulatność i samodzielność w działaniu,

  • Bardzo dobra znajomość Ms Office, w szczególności Ms Excel,

  • Prawo jazdy kategorii B (aktywna jazda samochodem),

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość systemów klasy ERP

To oferujemy

  • Atrakcyjny i regularny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Zniżki na nasze produkty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • owocowe poniedziałki i środy

Tworzymy nasze produkty z myślą o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów. Opracowaliśmy unikatowe rozwiązania, które pomogą osiągnąć cele związane ze zdrowiem i urodą.

Naszym celem jest tworzenie suplementów diety o wysokiej zawartości składników aktywnych, wysokiej skuteczności oraz wysokiej wchłanialności.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty, to

Trafiłeś idealnie! Właśnie Ciebie poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy