Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski)

    Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja produkcji pierwszej fazy (mrożenie)

  • Odpowiedzialność za zakupy wyrobów mrożonych

  • Współpraca z dostawcami, urzędami i agencjami celnymi w zakresie importu oraz z usługodawcami w obszarze zakupu usług

  • Zapewnienie właściwego poziomu towarów z zakupu w magazynie

  • Nadzór nad terminowością dostaw oraz prawidłowością dokumentacji zakupowej

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • Obsługa systemu SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie – preferowane o profilu logistycznym

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office – w szczególności Excel

  • Zdolności analityczne

  • Komunikatywność, rzetelność i odpowiedzialność

  • Efektywna organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • znajomość środowiska SAP

  • doświadczenie w pracy związanej z produkcją lub w obszarze zakupów i imporcie towaru

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

  • Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia

  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, premie świąteczne, wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dziecka, imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • gorące posiłki w miejscu pracy

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mrożonek owocowych i warzywnych, mrożonych ziół oraz dań gotowych dla rynku detalicznego, gastronomicznego i przemysłowego.

Przewiń do profilu firmy