Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów i logistyki dostaw

NEONET S.A.

  • Nyska 48A, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NEONET S.A.

Nyska 48A

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zamówień zakupu w systemie ERP i bieżący nadzór nad przebiegiem ich realizacji

  • Realizacja awizacji

  • Kontrolowanie terminów dostaw

  • Sprawdzanie dostępności towarów u dostawców

  • Utrzymanie optymalnego poziomu zapasów w Magazynie Centralnym

  • Utrzymywanie odpowiedniej struktury wiekowej zapasu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (warunek konieczny)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Imprezy integracyjne

  • Bibliotekę wewnętrzną

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Rabaty pracownicze

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

NEONET S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy