Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki (farmy PV)

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zakupów usług (podwykonawcy) i komponentów dla farm PV

  • Obsługa procesu importu materiałów z Azji (koordynacja odpraw celnych, organizacja dostaw)

  • Współpraca z agencjami ochrony mienia

  • Koordynacja realizacji zamówień i dostaw

  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie związanych z dostawami, odbiorami, dokumentacją powykonawczą

  • Weryfikacja faktur zakupowych

  • Opracowywanie raportów dot. obszaru Zakupów/ Logistyki

  • Bieżący kontakt z dostawcami i spedytorami – weryfikacja statusu i terminów dostaw

  • Realizacja innych zadań z obszaru Zakupów i Logistyki

Nasze wymagania

  • Ukończone studia magisterskie – zarządzanie, logistyka, itp.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 (dostawcy spoza Polski) – warunek konieczny

  • Dobra znajomość programu Excel – formuły i tabele przestawne – warunek konieczny

  • Doświadczenie zawodowe – co najmniej 3-letnie, ew. 1 rok w przypadku dużej aktywności w trakcie studiów (staże, wymiana studencka, udział w kole naukowym)

  • Mile widziane doświadczenie związane z koordynacją odpraw celnych

  • Szukamy energicznych osób, działających proaktywnie i dobrze odnajdujących się w dynamicznym środowisku (duża liczba projektów, różnorodne zadania w każdym projekcie, wielu partnerów/ dostawców/ współpracowników)

To oferujemy

  • Udział w transformacji branży energetycznej

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalny, energiczny zespół

  • Praca bezpośrednio z Zarządem spółki

  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 4 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Przewiń do profilu firmy