Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Euro-Weld Sp.j.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów około-produkcyjnych, narzędzi i BHP

  • Obsługa procesu zakupowego w systemie Enova

  • Utrzymywanie i budowa dobrych relacji z dostawcami i kontrahentami

  • Bieżąca analiza rynku i trendów oraz sporządzenie raportów

  • Współpraca z działem produkcji i narzędziownią

  • Realizacja dostaw oraz wysyłek krajowych i zagranicznych – spedycja, urzędy i agencje celne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, najlepiej w branży inżynierii przemysłowej

  • Obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office/ ERP

  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację, prowadzenie korespondencji oraz pracę z dokumentacją logistyczną

  • Zaangażowanie, systematyczność i samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Znajomość technologii procesów produkcyjnych w branży metalowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku

  • Stanowisko do objęcia od zaraz

Euro-Weld Sp.j.

Firma EURO-WELD jest firmą rodzinną, produkcyjną, świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, parowników, wymienników ciepła, urządzeń i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Wykonujemy projekty zgodnie z zamówieniem i dokumentacją klienta. Współpracujemy przede wszystkim z klientami ze Skandynawii i Europy Zachodniej przy projektach znajdujących zastosowanie m-in. w branżach offshore, morskiej, petrochemicznej, energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy