Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów i logistyki

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.O firmie

  • Gdynia, Polska
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.

Gdynia

Gdynia

Impel Visual Solutions S.A. – spółka z Grupy Impel, będąca producentem reklam i oznakowań obiektów,

poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Organizacja, koordynacja i monitoring transportów;
  • Rozwiązywanie problemów, zapewnienie ciągłości dostaw;
  • Zapewnienie efektywności procesów logistycznych: planowania i koordynacji łańcucha dostaw;
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień w oparciu o prawidłowy przepływ towarów w podległym obszarze;
  • Analiza rynku;
  • Pozyskiwanie dostawców, reprezentowanie interesów firmy poprzez podtrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z kontrahentami firmy, rozwój biznesu;
  • Nadzorowanie realizacji zleceń klientów, negocjacje – samodzielna realizacja procesów zakupowych oraz określanie warunków współpracy z dostawcami usług transportowych, zarządzanie bazą dostawców;
  • Zarządzanie wymaganą dokumentacją;
  • Dbanie o jak najwyższą jakość realizowanych usług.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • 3-5 lat doświadczenia w obszarze zakupów;
  • Doświadczenie w zarządzaniu współpracą z Klientami:
  • 1-3 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami w ramach realizowanych procesów zakupowych;
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i szybkiego reagowania na zmiany;
  • Elastyczność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Skuteczność i odpowiedzialność za wyniki pracy;
  • Rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych;
  • Znajomość zagadnień handlowych i zapisów umów;
  • Umiejętność przetwarzania i interpretacji danych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie - mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju;
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zadań;
  • Zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów;
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • ponad 30 lat na rynku
  • ponad 40 tys. pracowników i współpracowników
  • najszerszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne