Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Uroda Polska Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową działającą w branży kosmetycznej.
    Zatrudnimy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Iława
    Nr. ref. LOG/IŁA/07.16

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie sprawnego działania łańcucha dostaw
    • Prowadzenie zamówień półproduktów i koordynacja dostaw
    • Analiza danych logistycznych
    • Kontrola stanów magazynowych
    • Rozliczenia reklamacji i rozwiązywania problemów
    • Ścisła współpraca z produkcja i innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Samodzielność w osiąganiu wyników, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy, wysoka motywacja

    Oferujemy:

    • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Umowę o pracę

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk:

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    www.urodapolska.eu

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)