Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

ERKOO firmie

ERKO

ks. Jana Hanowskiego 7

Jonkowo (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zapotrzebowania materiałowego i optymalizacja poziomu stanów magazynowych;

  • Poszukiwanie, wybór i ocena dostawców;

  • Negocjowanie warunków zakupu;

  • Utrzymywanie relacji z dostawcami i partnerami zewnętrznymi;

  • Sporządzanie raportów, analiz, wniosków;

  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu (budynki, instalacje);

  • Ścisła współpraca z działem handlowym i planowaniem produkcji;

  • Kompleksowa obsługa zamówień importowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane logistyczne;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel) oraz doświadczenie w pracy z systemem typu ERP (mile widziany Comarch ERP XL)

  • Jęz. angielski na poziomie komunikatywnym;

  • Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Mile widziane roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (zakupowiec/logistyk/planista);

  • Znajomość reguł handlu zagranicznego;

  • Zaangażowanie oraz umiejętność organizowania własnej pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji zadań, częściowo uzależnione od wyników pracy (MBO);

  • Umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym;

  • Pracę zarówno przy pełnych wyzwań zróżnicowanych projektach jak i systematycznych, cyklicznych procesach;.

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość pracy hybrydowej – zdalnej oraz w siedzibie firmy, również wyjazdy do dostawców;

  • Pracę w zgranym, otwartym zespole;

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników;

  • Pakiet benefitów pracowniczych: Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków- system Smart Lunch;

  • Eventy integracyjne i sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

ERKO

ERKO Sp. z o.o., Sp.k. wiodący producent osprzętu elektrotechnicznego, detali dla przemysłu lotniczego i robotics.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Rekrutacja prowadzona stacjonarnie.