Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

  • Brodnica Górna (pow. kartuski), Kartuzy, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kartuzy (okolice), Brodnica Górna (pow. kartuski)

    Zadania:

    • bieżące zamawianie towarów u dostawców
    • kontrola nad przebiegiem realizacji zamówień u dostawców
    • analizowanie i uzupełnianie stanów magazynowych
    • poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie cen
    • efektywna współpraca z działem produkcyjnym i technologicznym

    Wymagania:

    • dobra organizacja pracy
    • sumienność i dokładność
    • umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku logistyk lub zaopatrzeniowiec
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość praktyczna MS Office

    Zapewniamy:

    • umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy i płacy
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • motywujący system wynagrodzeń
    • jasno określone zadania i cele
    • pakiet ubezpieczenia i medyczny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    KONTAKT: 723-400-710