Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Cellco Communications sp. z o.o.

  • Kobylanka (pow. stargardzki)

    Kobylanka (pow. stargardzki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie efektywnej polityki zakupowej

  • Praca w systemie Comarch XL (procesowanie zamówień zakupów)

  • Weryfikacja bazy dostawców oraz aktywny rozwój nowych rynków

  • Praca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi w zakresie redukcji kosztów, elastyczności oraz zmniejszenia czasu dostaw

  • Przeprowadzanie procesów zakupowych, uwzględniając optymalizację kosztów i potrzeby biznesowe

  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień i dostaw

  • Analiza magazynu pod bieżące potrzeby, Zamawianie materiałów eksploatacyjnych

  • Udział w projektach. Aktywne rozwijanie procesów zakupowych

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Dbałość o doskonałe relacje biznesowe z kontrahentami firmy

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy w programach ERP oraz bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego B1-B2

  • Wysokie zdolności analityczne, sumienność i zaangażowanie

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie promującej innowacje i nowe technologie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach pozwalających na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych

  • Uczestniczenie w projektach realizowanych dla największych firm telekomunikacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Cellco jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Praca w naszej firmie to udział w procesie tworzenia nowych technologii i rozwoju sieci informatycznej na świecie. Dołączając do naszej fantastycznej organizacji będziesz miał okazję, aby dać swojej marketingowej karierze najlepszy impuls do rozwoju.

Przewiń do profilu firmy