Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów i logistyki

AK Spółka z o.o.O firmie

AK Spółka z o.o.

Kolejowa 179

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa zamówień klientów poprzez: rejestrację i monitorowanie realizacji zamówień, zamówienie oraz koordynacja transportu zewnętrznego , obsługa dokumentacji związanej z realizacją zamówienia,
  • kompleksowa obsługa zakupów na potrzeby firmy poprzez: planowanie, koordynowanie dostaw, obsługa dokumentacji związanej z realizacją zamówienia oraz w przypadku nieprawidłowości koordynowanie reklamacji,
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami,
  • poszukiwanie nowych dostawców komponentów produkcyjnych, zapewnienie optymalnych warunków współpracy handlowej z dostawcami celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących dostawców oraz surowców,
  • kształtowanie polityki zakupowej różnych grup asortymentowych.

Nasze wymagania

  • pracujesz na podobnym stanowisku co najmniej rok w firmie produkcyjnej( znajomość branży tworzyw sztucznych będzie Twoim dodatkowym atutem)
  • posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim,
  • znasz pakiet MS Office,
  • posiadasz umiejętności negocjacyjne,
  • potrafisz wytrwale, z zaangażowaniem i entuzjazmem dążyć do osiągnięcia celu,
  • jesteś osobą samodzielną, rzetelną, systematyczną i zaangażowaną.

To oferujemy

  • umowę o pracę – pełen etat
  • pracę w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego
  • pozytywną atmosferę pracy
  • nagrodę za polecenie pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
  • dojazd pracowniczy z Kościana

Benefity

  • program rekomendacji pracowników
  • autobus pracowniczy z Kościana

AK Spółka z o. o. to firma produkcyjna z 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Nasze produkty z branży AGD, kolejowej, automotive, elektrotechnicznej oraz meblowej trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.ak.com.pl

Specjalista ds. zakupów i logistyki, Kolejowa 179, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)