Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów i logistyki

AK Spółka z o.o.O firmie

AK Spółka z o.o.

Kolejowa 179

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa zamówień klientów poprzez: rejestrację i monitorowanie realizacji zamówień, zamówienie oraz koordynacja transportu zewnętrznego, obsługa dokumentacji związanej z realizacją zamówienia,

  • kompleksowa obsługa zakupów na potrzeby firmy poprzez: planowanie, koordynowanie dostaw, obsługa dokumentacji związanej z realizacją zamówienia oraz w przypadku nieprawidłowości koordynowanie reklamacji,

  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami,

  • poszukiwanie nowych dostawców komponentów produkcyjnych, zapewnienie optymalnych warunków współpracy handlowej z dostawcami celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego,

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących dostawców oraz surowców,

  • kształtowanie polityki zakupowej różnych grup asortymentowych.

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (znajomość branży tworzyw sztucznych będzie Twoim dodatkowym atutem),

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętności negocjacyjne, komunikatywność,

  • zdolność efektywnej pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowę o pracę – pełen etat

  • pracę w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego

  • pozytywną atmosferę pracy

  • nagrodę za polecenie pracownika

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe

  • dojazd pracowniczy z Kościana

  • Benefity

  • program rekomendacji pracowników

  • autobus pracowniczy z Kościana

AK Spółka z o. o. to firma produkcyjna z 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Nasze produkty z branży AGD, kolejowej, automotive, elektrotechnicznej oraz meblowej trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.ak.com.pl

Przewiń do profilu firmy