Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Houghton Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie dostawców, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie umów z dostawcami materiałów pośrednich oraz usług;

  • Monitoring i koordynacja bieżących zamówień;

  • Rozwiązywanie problemów i usprawnianie procesów zakupów i logistyki, inicjowanie i generowanie oszczędności;

  • Administrowanie bazą zakupową;

  • Koordynowanie i wparcie w określaniu zapotrzebowania, składaniu zamówień ramowych oraz uzyskiwaniu aprobat;

  • Składanie reklamacji do dostawców zewnętrznych;

  • Koordynowanie SENT w systemie PUESC;

  • Współpraca z przewoźnikami, negocjacje cen, wybór ofert, przygotowywanie dokumentów transportowych;

  • Organizacja transportu krajowego między poszczególnymi oddziałami;

  • Kontrola aktualnych stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy, praktyka lub staż w dziale logistyki i zakupów;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie łańcuchem dostaw, logistyka, zakupy);

  • Profil na platformie PUESC w celu obsługi SENT mile widziany;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów;

  • Opanowanie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;

  • Ukierunkowanie na realizację celów;

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z innymi;

  • Mile widziana znajomość procedur akcyzowych;

  • Dobra umiejętności w zakresie programów komputerowych/platform zakupowych, Excela;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę na czas określony (zastępstwo);

  • Możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportowo-rekreacyjną;

  • Szeroki wybór świadczeń z ZFŚS;

  • Urozmaicony zakres codziennych zadań;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma Quaker Houghton jest jednym z największych na świecie i najdłużej działających dostawców specjalistycznych płynów przemysłowych do obróbki metali. Połączenie zaawansowanej technologii i ponad stu lat doświadczenia sprawia, że Quaker Houghton jest obecnie światowym liderem w tej branży. W Polsce zatrudniamy około 200 pracowników w kilkunastu projektach, dostarczając smary i oleje oraz wsparcie techniczne dla światowych liderów m.in sektora motoryzacyjnego i lotniczego.

Przewiń do profilu firmy