Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. O firmie

  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja zakupów materiałów do produkcji jachtów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym,

  • Optymalizacja zapasów poprzez bieżący monitoring stanów magazynowych i zapotrzebowania na materiały,

  • Kontrola i optymalizacja kosztów całkowitych utrzymania zapasów,

  • Analiza krajowych i zagranicznych rynków zaopatrzenia materiałowego,

  • Negocjowanie z dostawcami cen i warunków zakupu,

  • Kontrola realizacji zamówień zakupowych oraz monitorowanie terminów dostaw

  • Nadzór nad dokumentacją zakupową,

  • Skuteczne wdrażanie działań prowadzące do optymalizacji procesu zakupowego,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z dostępnością materiałów i realizacją zleconych usług,

  • Współpraca z operacyjnymi działami firmy i kontrahentami,

  • Przygotowywanie prezentacji, analiz, raportów oraz narzędzi analitycznych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (znajomość branży marynistycznej i/ lub produkcji tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem),

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki logistyka, zarządzanie zapasami, zarządzanie produkcją),

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym mocnym atutem,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Praktyczna znajomość procesów zakupowych materiałów do produkcji,

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP w zakresie gospodarki zakupowej,

  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office,

  • Umiejętność analizy i prezentacji danych z wykorzystaniem MS Excel,

  • Wysokiej komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów,

  • Umiejętności planowania i efektywnej organizacji pracy również pod presją czasu,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę przy ciągłym rozwoju firmy,

  • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy,

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom,

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Darmowy kurs na patent żeglarza jachtowego i/lub sternika motorowodnego

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. zwycięzca konkursu Pracodawca Roku organizowanego przez Północną Izbę Gospodarczą to firma stawiająca na rozwój swoich pracowników. Jesteśmy liderem w produkcji luksusowych jachtów żaglowych i motorowych. Nasz sukces to wynik połączenia pasji, umiejętności, doświadczenia i nowoczesnych technologii. Jachty wybudowane w naszej firmie są znane i nagradzane na całym świecie, doceniane przez pasjonatów żeglarstwa i mistrzów regatowych.

Przewiń do profilu firmy