Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja zakupów materiałów do produkcji jachtów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym

  • Optymalizacja zapasów poprzez bieżący monitoring stanów magazynowych i zapotrzebowania na materiały

  • Kontrola i optymalizacja kosztów całkowitych utrzymania zapasów

  • Analiza krajowych i zagranicznych rynków zaopatrzenia materiałowego

  • Negocjowanie z dostawcami cen i warunków zakupu

  • Kontrola realizacji zamówień zakupowych oraz monitorowanie terminów dostaw

  • Nadzór nad dokumentacją zakupową

  • Skuteczne wdrażanie działań prowadzące do optymalizacji procesu zakupowego

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z dostępnością materiałów i realizacją zleconych usług

  • Współpraca z operacyjnymi działami firmy i kontrahentami

  • przygotowywanie prezentacji, analiz, raportów oraz narzędzi analitycznych

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (znajomość branży marynistycznej i/ lub produkcji tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem)

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki logistyka, zarządzanie zapasami, zarządzanie produkcją)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Praktycznej znajomości procesów zakupowych materiałów do produkcji

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP w zakresie gospodarki zakupowej

  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office,

  • Umiejętność analizy i prezentacji danych z wykorzystaniem MS Excel

  • Wysokiej komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów

  • Umiejętności planowania i efektywnej organizacji pracy również pod presją czasu

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę przy ciągłym rozwoju firmy

  • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kurs żeglarski dla chętnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. zwycięzca konkursu Pracodawca Roku organizowanego przez Północną Izbę Gospodarczą to firma stawiająca na rozwój swoich pracowników. Jesteśmy liderem w produkcji luksusowych jachtów żaglowych i motorowych. Nasz sukces to wynik połączenia pasji, umiejętności, doświadczenia i nowoczesnych technologii. Jachty wybudowane w naszej firmie są znane i nagradzane na całym świecie, doceniane przez pasjonatów żeglarstwa i mistrzów regatowych.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.