Specjalista ds. zakupów i logistyki

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2019-05-23
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-06-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OTTO Work Force Polska Sp.z o.o jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu oraz świadczącą wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji stałych.

    Obecnie dla jednego z  naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg k.Opola

    Główne zadania:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przetwarzanie składanych przez Klientów zamówień tzn.:

    • wprowadzanie zamówień do systemu ERP
    • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem
    • przygotowanie dokumentacji technicznej
    • zamawianie materiałów na produkcję
    • nadzorowanie terminowości dostaw
    • organizację transportu i wystawianie dokumentów przewozowych

    Oczekiwania:

    • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą, zakupami lub logistyką (mile widziane w firmie produkcyjnej)
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • gotowość do odbywania 1-3 dniowych delegacji, ok. 1-2 razy w kwartale
    • prawo jazdy kategorii B
    • mile widziane doświadczenie techniczne i umiejętność czytania rysunków technicznych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
    • atrakcyjne wynagrodzenie i premie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.