Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

  • Otwock, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RPC Bramlage Warszawa Sp. z o.o.
    firma specjalizująca sie w produkcji opakowań poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I LOGISTYKI

    Miejsce pracy: Otwock, Warszawa (okolice)

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,
    • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
    • Znajomości obsługi systemów MRP i ERP,
    • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów i logistyki,
    • Doświadczenie w negocjacjach biznesowych,
    • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań,

    OBOWIĄZKI:

    • Zamawianie materiałów potrzebnych do realizacji zleceń produkcyjnych: surowce, barwniki, opakowania, artykuły pomocnicze,
    • Kontrola terminowości dostaw,
    • Współpraca z działem produkcji, marketingu i obsługi klienta w zakresie działań logistycznych,
    • Aktualizacja danych dotyczących warunków współpracy z dostawcami w programie ERP,
    • Nadzór nad pracą magazynu surowców i wyrobów gotowych,
    • Przyjmowanie i obsługa zleceń związanych z transportem, oraz wyszukiwanie nowych firm transportowych,
    • Planowanie i zlecanie zakupów wyposażenia logistycznego
    • Kompletowanie i przechowywanie dokumentacji zakupowej zgodnie z wymogami norm wdrożonych w firmie,
    • Ocena dostawców,
    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klikając przycisk Aplikuj znajdujący się poniżej ogłoszenia.
    W temacie maila prosimy podać nazwę stanowiska.