Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki Projektów

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Toyota Tsusho Corporation, która została założona w 1948 roku. Toyota Tsusho Europe SA jest znaczącą firmą handlową na świecie. Oferuje produkty i usługi m.in. dla przemysłu samochodowego. Na Polskim rynku działamy od 2000 roku.

    Obecnie do naszego biura w Wałbrzychu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Miłą atmosferę w pracy z młodym i energicznym zespołem
    • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport lub FlexiPass, dofinansowanie posiłków, elastyczny czas pracy
    • Umowę o pracę na pełen etat

    Podstawowe obowiązki:

    • Odpowiedzialność za cały proces dostawy produktów/ usług od otrzymania zapytania ofertowego do dostarczenia produktu/ usługi do klienta zewnętrznego
    • Zarządzanie dostawcami (systematyczna ocena i rozwój, współtworzenie bazy dostawców, wybór dostawców z uwzględnieniem generowania oszczędności w zakupach i jakości oczekiwanych usług/ produktów)
    • Negocjacje cenowe i ustalanie najkorzystniejszych warunków współpracy
    • Organizacja transportu oraz odpraw celnych w przypadku dostaw spoza EU
    • Kalkulacja i kontrola kosztów, rozliczanie projektów, tworzenie planów sprzedażowych i niezbędnych raportów kosztowych
    • Przygotowanie dokumentacji do przetargów i projektów, sporządzanie ofert handlowych, zamówień, protokołów, deklaracji, umów, wniosków, raportów i innych dokumentów, zapewnienie kompletności dokumentacji oraz jej zgodności z procedurami

    Wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie w dziale zakupów, w międzynarodowym środowisku
    • Doświadczenie praktyczne lub teoretyczne o zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem
    • Dobrą znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
    • Ogólną wiedzę z zakresu procedur związanych z importem oraz gospodarką magazynową
    • Dobrą znajomość obsługi pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
    • Wykształcenie wyższe: techniczne, ekonomiczne, logistyczne lub administracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    do 16.08.2018 roku.

    Oświadczenie moje jest dobrowolne, złożone bez przymusu, posiadam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Mam świadomość przysługującego mi prawa do cofnięcia przedmiotowych zgód w dowolnym momencie poprzez złożenia pisemnego oświadczenia wysłanego na adres [email protected] Powyższe obejmuje także prawo do bycia zapomnianym. Administratorem moich danych osobowych jest TOYOTA TSUSHO EUROPE SA Oddział w Polsce z siedzibą w Wałbrzych 58-306, Jachimowicza 6

    Niniejszym dobrowolnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TOYOTA TSUSHO EUROPE SA Oddział w Polsce moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych: DZ.U. 2018 poz. 1000). Przedmiotowe działanie obejmuje gromadzenie, przechowywanie, utrwalanie, udostępnianie oraz opracowywanie danych.

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez TOYOTA TSUSHO EUROPE SA Oddział w Polsce z siedzibą w Wałbrzych 58-306, Jachimowicza 6 danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

    Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.