Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

MTC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Traktowa 4, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MTC Polska Sp. z o.o.

Traktowa 4

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie oraz realizacja inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych związanych z łańcuchem dostaw;

  • analiza ofert handlowych, prowadzenie procesu zakupowego, pozyskiwanie nowych dostawców, negocjacja cen i warunków dostaw;

  • kontrola i nadzór nad realizacją zamówień w zakresie zgodności, ilości, cen i reagowanie w przypadku nieprawidłowości;

  • analiza stanów magazynowych i ich optymalizacja;

  • odpowiedzialność za poprawność danych w systemie komputerowym;

  • przygotowywanie i zatwierdzanie (we współpracy z innymi działami) końcowych wersji umów z dostawcami i do podpisu zgodnie z reprezentacją spółki;

  • realizacja procesu kwalifikacji dostawców we współpracy z działem jakości;

  • udział w procesie oceny dostawców, audytów u dostawców oraz okresowe analizy rynku dostawców;

  • monitorowanie potencjalnych problemów oraz prowadzenie reklamacji związanych z dostawami;

  • bieżąca współpraca z dostawcami i agencjami celnymi; raporty GUS i Intrastat;

  • nadzór nad gospodarką odpadami;

  • współpraca ze wszystkim działami spółki w celu identyfikacji potrzeb rynkowych.

Nasze wymagania

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej;

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;

  • umiejętności negocjacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne;

  • doba znajomość MS Office (Excel na zaawansowanym poziomie);

  • dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie – forma zatrudnienia umowę o pracę;

  • szkolenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • pakiet świadczeń adekwatny do umiejętności oraz wykonywanej pracy.