Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

GLOBAL PHARMA CM Sp. z o.o.O firmie

  • Suchedniów, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Firma GLOBAL PHARMA CM SP. Z O.O. jest producentem kontraktowym działającym w branży farmaceutycznej. Zajmujemy się produkcją suplementów diety i wyrobów medycznych. W związku z rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Praca w systemie ERP
  • Realizacja zakupów i kontrola dostaw zgodnie z założoną procedurą wewnętrzną
  • Obsługa bieżących wysyłek i transportów
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami
  • Współpraca z Działem Technologii i Działem Produkcji

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu Ms Office, szczególnie Excel
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu
  • Dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy jak telefon komórkowy, laptop
  • benefity w postaci nauki języka angielskiego, ubezpieczenia na życie, opieki medycznej
  • wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy
  • udział w rozwoju prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa oraz możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy