Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów i logistyki

POLIMER Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń, Bydgoszcz, Unii Europejskiej 19, Solec Kujawski

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i składanie zamówień do dostawców polskich i zagranicznych w systemie ERP

  • Zapewnienie i nadzorowanie terminowości dostaw oraz realizacji projektów u dostawców

  • Kontrola i optymalizacja poziomu stanów zapasów magazynowych

  • Monitorowanie i raportowanie stanu bieżących zamówień – rozwiązywanie pojawiających się problemów

  • Organizacja transportu zewnętrznego, współpraca z firmami transportowymi

  • Wprowadzanie danych produkcyjno-logistycznych do systemu ERP

  • Przygotowywanie sprawozdań do urzędów celnych (INTRASTAT ,SENT)

  • Nadzorowanie dostarczania dokumentów wywozowych zagranicznych wewnątrzwspólnotowych i exportowych

  • Przygotowywanie raportów i analiza wskaźników dla działu logistyki i zaopatrzenia

  • Zarządzanie procesem segregacji i utylizacji odpadów, rejestracja kart BDO

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min 2 lata w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie - preferowane wyższe (transport, logistyka)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji

  • Umiejętność pracowania pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność

  • Umiejętność obsługi programów z pakietu Windows Office.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjne pakiety medyczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

POLIMER Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Zaopatrujemy we wszystkie elementy z laminatu poliestrowo-szklanego. Wieloletnia działalność naszej firmy potwierdza naszą wiarygodność jako producenta wysokiej jakości kompozytów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy