Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

VISION WARSAW Sp. z o.o.O firmie

VISION WARSAW Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie krajowymi i zagranicznymi procesami zakupowymi,

  • Koordynowanie i optymalizacja operacji związanych z procesami zakupowymi w firmie,

  • Wsparcie w zarządzaniu zapasami,

  • Wyszukiwanie nowych dostawców, negocjowanie cen i warunków współpracy z nimi,

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji zakupowej,

  • Współpraca z innymi działami firmy (Finanse, Architektura, dział operacyjny)- również w języku angielskim,

  • Kontrola faktur w zakresie poprawności cen, wyjaśnianie niezgodności,

  • Zarządzanie budżetem, przygotowywanie raportów i prezentacji nt. jego wykonania,

  • Realizacja celów w zakresie optymalizacji kosztów,

  • Udział w nowych projektach prowadzonych w firmie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów lub logistyki,

  • Znajomości procesów logistycznych i zakupowych,

  • Znajomość procedur celnych będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętności negocjacyjnych,

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • Elastyczności i umiejętności adaptacyjnych w szybko zmieniającym się otoczeniu,

  • Umiejętności komunikacyjnych z pracownikami wszystkich szczebli,

  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport,

  • Wygodną lokalizację biura ścisłym centrum Warszawy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

VISIONAPARTMENTS to firma powstała w Szwajcarii, w 1999 roku, specjalizująca się w wynajmie stylowych, w pełni wyposażonych apartamentów o wysokim standardzie. Firma VISIONAPARTMENTS powstała jako niewielki startup i w krótkim czasie urosła do rangi lidera na szwajcarskim rynku. Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 1200 wysokiej klasy apartamentów w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Polsce i innych krajach Europy.

Przewiń do profilu firmy