Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

GEO-KAT Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długofalowych relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami, rozbudowa bazy dostawców i podwykonawców
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami mających na celu redukcję kosztów oraz optymalizację zastosowanych rozwiązań
  • Podejmowanie decyzji o wyborze dostawców oraz ich ocena na podstawie analizy cen, jakości produktów i usług, terminowości dostaw
  • Współtworzenie bazy danych historycznych
  • Prowadzenie procesów zakupowych kilku projektów jednocześnie
  • Współpraca z wieloma Działami Firmy przy projektach na etapie handlowym oraz realizacji
  • Koordynacja procesów logistycznych oraz zarządzanie stanem magazynowym
  • Sporządzanie raportów i analiz dla Zarządu
  • Interwencje w zakresie zdarzeń logistycznych (wyzwania z terminowością i dostępnością dostawców)
  • Zarządzenie magazynem centralnym (we współpracy z innymi członkami zespołu)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie (udokumentowane) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość elementów systemów niskoprądowych (m.in. SAP, DSO, BMS, Elektryka, itp.) i/lub automatyki budynkowej i/lub systemów elektrycznych i/lub branży budowlanej
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów)
  • Dokładność, zaangażowanie i proaktywne podejście do realizowanych zadań
  • Komunikatywność, wytrwałość i skrupulatność
  • Umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej
  • Aktualne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, a także zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy

GEO-KAT Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą świadcząca usługi w branży Systemów Niskoprądowych, Automatyki Budynkowej i Systemów Elektrycznych. Aktualnie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zaangażowanych, zgranych specjalistów oraz dalej rozwijać swoje umiejętności w zakresie zakupów, negocjacji - serdecznie zapraszamy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego poprzez kliknięcie „Aplikuj”

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: WKDZiL-spec.2021

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki, Warszawa