Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i logistyki

HelioExpert S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanów magazynowych, zapewnienie stałej dostępności towarów na magazynie

  • Wyszukiwanie dostawców towarów, negocjowanie cen i kontraktów

  • Współpraca z przewoźnikami, zamawianie transportów towarów, zapewnienie, że transport dotarł do klienta na czas, kompletny i bez uszkodzeń

  • Informowanie Inwestorów o planowanej dacie dostawy sprzętu

  • Wyszukiwanie nowych dostawców, optymalizacja kosztów

  • Monitorowanie podpisanych umów, określanie potrzeb zakupowych

  • Współpraca z Działem Technicznym w zakresie potrzeb sprzętowych

  • Stworzenie procedur i standardów w w/w zakresie

  • Raportowanie z postępów prac

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetyki odnawialnej

  • Min. 2-letnie doświadczenie w branży logistycznej

  • Doskonała znajomość branży fotowoltaicznej, komponentów i dostawców

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy, samodzielność, skrupulatność

  • Staranność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Znajomość obsługi programów komputerowych (Word, Excel, Nexo Subiekt)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premiowe

  • Komputer i telefon służbowy

  • Dodatek za pracę w delegacji, zakwaterowanie podczas wyjazdów

  • Pracę w młodym, energicznym zespole

  • Opiekę medyczną opłaconą przez firmę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • jeden krótszy dzień pracy

HelioExpert S.A. jest jedną z wiodących firm w kraju, dostarczającą rozwiązania z zakresu projektowania, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz firm. Od ponad 10 lat dostarczamy fotowoltaikę do klientów indywidualnych i firm. Współpracujemy z ENEA, PGNiG I Viessmann.

Przewiń do profilu firmy