Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów i logistyki

MaterialiseO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienia ciągłości dostaw niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych
  • Kompleksowe zarządzanie procesem zakupów
  • Zarządzanie zamówieniami na każdym etapie ich procesowania (weryfikacja, akceptacja, monitorowanie, raportowanie)
  • Kontrola terminowości oraz zgodności realizowanych dostaw
  • Udział w czynnościach związanych z postępowaniem celnym
  • Bieżąca analiza rynku, ocena konkurencyjności ofert oraz negocjacje z dostawcami
  • Utrzymywanie pozytywnych długoterminowych relacji z dostawcami
  • Odpowiedzialność za efektywną gospodarkę magazynową
  • Zarządzanie przepływem dostaw materiałów oraz półproduktów w magazynie
  • Zapewnienie i nadzór nad optymalnym zarządzaniem zapasami
  • Organizacja i nadzór nad okresową inwentaryzacją zapasów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • 5-10 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Zaawansowana znajomość MS Excel, doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (SAP, MS Dynamics, inne)
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych i znajomość technik negocjacji
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych, w tym kompetencji komunikacyjnych
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Zdolność organizacji pracy i orientacja na cele
  • Inicjatywa, kreatywność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Nowoczesne, komfortowe biuro oraz wyposażone zaplecze socjalne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Transport firmowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń (w Polsce i za granicą)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Materialise to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się belgijska firma, założona w 1990 roku. Światowy lider technologii przyrostowych, dostarczający niezwykłe rozwiązania klientom działającym w wielu branżach przemysłowych np. automotive, lotnictwo i medycyna. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników na całym świecie. Naszą misją jest tworzenie innowacji dla lepszego i zdrowszego świata, dzięki wykorzystywaniu autorskiego oprogramowania i technologii druku 3D.

Specjalista ds. zakupów i logistyki, Wrocław