Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i logistyki

INDUCOMP INDUSTRIAL COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Zakliczyn

    Zakliczyn, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami materiałów oraz firmami transportowymi.

  • Realizacja zamówień (zapytania ofertowe, analiza ofert, negocjowanie cen, wysyłanie zamówień).

  • Planowanie, koordynowanie, monitorowanie procesu zamówień (dostosowanie poziomu i terminu dostaw do procesu produkcyjnego firmy).

  • Weryfikacja zgodności ilościowych i jakościowych zamawianych materiałów.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zakupami materiałów oraz kompletacja domentów po dostawach (WZ, atesty, certyfikaty, listy przewozowe, dokumentacja celna, reklamacje, itp.).

  • Kontrola, analiza i optymalizacja zapasów magazynowych.

  • Koordynowanie transportów krajowych i międzynarodowych (drogowych, kolejowych, morskich, lotniczych).

  • Optymalizacja kosztów logistycznych.

  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.

  • Okresowa ocena dostawców, zgodnie z polityką ISO firmy.

  • Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (kierunek logistyka lub pokrewny).

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie we współpracy z urzędami celnymi.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel).

  • Znajomość systemów ERP, znajomość Optimy będzie atutem.

  • Zdolności planistyczne i analityczne.

  • Samodzielność, terminowość, odpowiedzialność.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.

  • Dobra komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość doskonalenia zawodowego.

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.

  • Miejsce pracy: Zakliczyn

INDUCOMP INDUSTRIAL COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy konwerterem specjalistycznych taśm przemysłowych, folii, laminatów oraz dystrybutorem komponentów dla wielu gałęzi przemysłu. Oferujemy produkty i usługi dla firm z sektora motoryzacyjnego, transportu masowego, budownictwa, reklamy, elektroniki oraz AGD. Działamy na rynku od 2008 roku.

Przewiń do profilu firmy