Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

GrauschO firmie

Grausch

Obornicka 1

Złotkowo (pow. poznański)

Firma GRAUSCH I GRAUSCH Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Autoryzowany dystrybutor DOOSAN, SANDVIK, HIDROMEK, BOMAG, INDECO, MBI
oraz innych producentów maszyn budowlanych,
poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Złotkowo k/ Poznania przy ulicy Obornickiej

Kluczowe zadania:

  • negocjowanie warunków dostaw z uwzględnieniem parametrów cena i jakość,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych i zamówień,
  • nadzór nad procesem zakupów od momentu zapytania ofertowego do kontroli realizacji dostawy,
  • optymalizacja strategii zakupowych oraz redukcji kosztów,
  • sporządzanie zestawień i analiza ofert, tworzenie raportów na potrzeby Spółki,
  • zapewnienie obsługi logistycznej dostaw, współpraca z firmami spedycyjnymi,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • pozyskiwanie nowych dostawców i podwykonawców
  • optymalizacja warunków współpracy z dostawcami,
  • monitorowanie rynku dostawców,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • koordynacja i kontrola łańcucha dostaw,
  • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi podwykonawcami i dostawcami,

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zakupów lub/i logistyki,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i prowadzenia rozmów biznesowych,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne, ekonomiczne, logistyczne
  • bardzo dobra znajomość Excela oraz systemów klasy ERP,
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację (w mowie i piśmie),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • elastyczne podejście do pracownika,
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, płatne z końcem miesiąca,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny: dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej, bony świąteczne
  • niezbędne narzędzia pracy.

Oferty prosimy kierować na adres:

Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
ul. Obornicka 1; 62-002 Złotkowo k/Poznania
lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko w wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy