Specjalista ds. Zakupów i Magazynu - Magazynier

EGZOTech Spółka z o.o.O firmie

EGZOTech Spółka z o.o.

Romualda Traugutta 6H

Gliwice

Naszą misją jest pomoc osobom niepełnosprawnych w powrocie do zdrowia. By osiągnąć ten cel - tworzymy urządzenia do zautomatyzowanej rehabilitacji - w tym naszego flagowego robota - Luna EMG, który wspomaga fizjoterapię i diagnostykę medyczną w Polsce i za granicą.
Jako firma zostaliśmy uznani za jeden z najlepszych startupów na świecie przez Google for Entrepreneurs, Forbes, MIT Tech Review i inne. EGZOTech obecnie prowadzi działania sprzedażowe swoich produktów pośrednio i przez kanały dystrybucji w ponad 20 krajach świata! Obecnie posiadamy biura w Polsce oraz w Hong Kongu.
EGZOTech rośnie w tempie >200% rok do roku w ostatnich 3 latach, a w roku 2019 wyprodukowaliśmy i wdrożyliśmy setnego robota Luna EMG, dostarczając nowoczesne metody rehabilitacji do tysięcy pacjentów na całym świecie. Zwiększona sprzedaż, otwieranie kolejnych rynków międzynarodowych oraz popularyzacja naszych produktów jest powodem, dla którego pilnie poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu, która razem z nami podbije świat rehabilitacji!

Poznaj Lunę EMG tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=kumBWkKqxwg
Zobacz referencje naszych pacjentów tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=DdKKdIJdgVk
SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I MAGAZYNU
(MAGAZYNIER)

Opis stanowiska:

W ramach tego stanowiska, poszukujemy pracownika do naszego biura w Gliwicach. Jako Specjalista ds.zakupów i magazynu, będziesz w szczególności odpowiedzialny za:

  • Realizowanie strategii działu zakupów
  • Optymalizację kosztów
  • Prowadzenie dokumentacji zamówień
  • Wybór dostawców
  • Negocjowanie warunków umów
  • Przyjmowanie dostaw towaru
  • Rozkładanie towaru
  • Oznaczanie i metkowanie produktów
  • Przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i/lub hurtowych
  • Czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek w tym znajomość zagadnień związanych z karnetami ATA
  • Regularną inwentaryzację magazynu
  • Współpracę z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w przemyśle związane ze spedycją/magazynem/zakupami
  • Znajomość obsługi komputera na poziomie dobry
  • Chęć rozwoju i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjna pensja oraz rozwój własnej ścieżki kariery w firmie, w której powrót do zdrowia pacjentów jest sukcesem każdego pracownika
  • Praca w świetnym zespole

Nie czekaj, aplikuj i już od dziś twórz razem z nami przyszłość służby zdrowia i rehabilitacji!

Aplikuj do EGZOTechu przesyłając swoje CV i list motywacyjny klikając "Aplikuj teraz"!

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest EGZOTECH Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach (44–100), przy ul. Romualda Traugutta 6H. Można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem: 32 750-49-45.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy