Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów i Magazynu

Pure Biologics S.A.O firmie

  • Duńska 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pure Biologics S.A.

Duńska 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zbierasz i porównujesz oferty handlowe na odczynniki laboratoryjne i materiały zużywalne;

  • Składasz zamówienia na odczynniki i monitorować łańcuchy dostaw;

  • Optymalizujesz koszty zaopatrzenia przez poszukiwanie alternatywnych produktów, analizę ofert innych dostawców, zakupy hurtowe lub wyszukiwanie produktów objętych promocją;

  • Zarządzasz fizycznym oraz wirtualnym magazynem odczynników;

  • Archiwizujesz dokumentację zakupową;

  • Dopasowujesz stany magazynowe oraz wielkości dostaw do dostępnej powierzchni magazynowej;

  • Negocjujesz ceny i zapisy w umowach handlowych;

  • Nawiązujesz i utrzymujesz kontakty z dostawcami;

  • Dystrybujesz towary w obszarze laboratorium;

  • Prowadzisz postępowania reklamacyjne i wyjaśniające;

  • Weryfikujesz, opisujesz faktury z obszaru laboratorium oraz wyjaśniać niezgodności.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i wiedza o zarządzaniu magazynem (np. znajomość zasad przyjęcia i dystrybucji dostaw, umiejętność oceny i kontroli stanów magazynowych) i/lub o procesie zakupów;

  • Poziom komunikatywności i umiejętności negocjacyjne pozwalające na skuteczną współpracę z dostawcami;

  • Doskonała znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office;

  • Biegłość poruszania się w środowisku nowych technologii I rozwiązań komputerowych – w Pure Biologics pracujemy niemal wyłącznie z dokumentacją elektroniczną a także licznymi rozwiązaniami chmurowymi, ERP, elektronicznym dziennikiem laboratoryjnym, narzędziami do zarządzania projektami. Zapewniamy szkolenia w tym obszarze i oczekujemy aktywnego w nich uczestnictwa i szybkiego efektywnego korzystania ze zdobytej wiedzy na stanowisku pracy;

  • Komunikatywny poziom posługiwania się językiem angielskim pozwalający na swobodną komunikację w mowie i piśmie. Będzie to niezbędne do przygotowywania zestawień lub dokumentacji zakupowej a także w kontakcie z naszymi dostawcami i pracownikami.

  • Orientacja na zadania, gotowość wychodzenia poza standardowy zakres obowiązków;

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar;

  • Umiejętność budowania relacji oraz wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;

  • Otwartość na naukę i doskonalenie pracy własnej;

  • Dokładność i skrupulatność.

To oferujemy

  • Pracujesz w trybie hybrydowym: w siedzibie firmy, a czasem z domu;

  • Samodzielnie kształtujesz swoje godziny pracy (system zadaniowy);

  • Cenimy sobie otwartą komunikację, nieuzależnie od miejsca w strukturze organizacji.

  • Spółka dynamicznie się rozwija – masz wpływ na rzeczywistość i możliwość jej kształtowania;

  • Cenimy ludzi umiejących grać w zespole.

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełny etat;

  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole;

  • Bezpłatne lekcje angielskiego;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

  • Dofinansowanie karty Multisport;

  • Owoce w każdy wtorek;

  • Bilety do kina dla pracowników dojeżdżających do pracy rowerem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Pure Biologics działa na rynku od 2010. Jej siedziba i laboratoria znajdują się w Polsce, we Wrocławiu. Podstawowym obszarem aktywności Spółki są biotechnologia, odkrywanie leków biologicznych oraz nowoczesne rozwiązania terapeutyczne oparte o przeciwciała i aptamery. Zatrudniając prawie 100 osób i z bogatym portfolio, Pure Biologics jest jedną z większych firm biotechnologicznych w kraju.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby samodzielnej i proaktywnej, dla której nie jest problemem realizowanie wielu zadań w jednym czasie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu pracując przy bezpośrednim wsparciu procesów laboratoryjnych – zapoznaj się z naszą ofertą i wyślij swoje dokumenty aplikacyjne.