Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów i Planowania

  • Legionowo, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ACO to globalny lider w branży odwodnień. Od wielu lat dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi naszym klientom na całym świecie. ACO należy do czołówki krajowych producentów systemów zarządzania wodami deszczowymi – odwodnień, separatorów, wpustów, skrzynek rozsączających, regulatorów przepływu.

    Jeśli działasz odważnie i kreatywnie, masz umysł otwarty na świat, potrafisz przyjąć inną perspektywę od własnej, bierzesz odpowiedzialność za swoje wybory i decyzje, a jednocześnie potrafisz słuchać innych z empatią i zrozumieniem – dołącz do nas. Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Legionowo (okolice Warszawy)

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe
    • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze współpracy z dostawcami i w tworzeniu strategii zakupowych
    • wiedza z zakresu planowania zakupów/produkcji i sterowania poziomem zapasów
    • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji
    • znajomość języka angielskiego
    • zaawansowana znajomość MS Excel
    • bardzo dobra znajomość PowerPoint
    • doskonała umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • ciekawość i chęć uczenia się
    • samodzielność
    • wysoka kultura osobista

    KLUCZOWE ODPOWIEDZIALNOŚCI I ZADANIA:

    • zarządzanie współpracą z dostawcami na poziomie strategicznym
    • tworzenie procedur wyboru dostawców i metod ich oceny
    • współtworzenie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych i zakupowych
    • współpraca z działem sprzedaży w zakresie uzgadniania prognoz zapotrzebowania materiałowego
    • realizacja zapytań ofertowych i zamówień towarów
    • wykonywanie analiz i prezentacji
    • raportowanie zapasów, kosztów i innych wskaźników efektywności

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • wsparcie w doskonaleniu umiejętności i kompetencji w międzynarodowej rodzinnej organizacji z pasją
    • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
    • życzliwe i przyjazne środowisko pracy
    • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i umiejętności
    • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń: m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, bezpłatne posiłki, dofinansowanie do karty MultiSport, itp.
    Jeżeli chcesz do nas dołączyć prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku.
    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych osobowych ACO Elementy Budowalne Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie zgodnie z RODO”.