Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów i planowania produkcji

MDM NT sp. z o.o. O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MDM NT Sp. z o.o. poszukuje
kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów i planowania produkcjiNumer ref.: Miejsce pracy: Bielsko Biała

Opis stanowiska:

  • współpraca z dostawcami surowców i towarów handlowych oraz kooperantami
  • przygotowanie zapytań ofertowych do dostawców, monitorowanie procesu realizacji zamówień przez dostawców i podwykonawców
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami / podwykonawcami
  • koordynacja dostaw surowców / towarów wewnątrz firmy
  • kontrola i optymalizacja poziomu zapasów magazynowych
  • udział w optymalizacji produkcji
  • kontrola i analiza cen oraz tendencji na rynku surowców

Wymagania:

  • wysokie zdolności analityczne
  • samodzielność, operatywność, inicjatywa oraz skuteczność działania pod presją czasu
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z optymalizacją i monitorowaniem zapasów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • dobra znajomość pakietu MS Office/Open Office

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie ofert (CV oraz list motywacyjny) wyłącznie za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MDM NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-346) przy al. Bestwińskiej 146. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Ci prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: www.mdmnt.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy