Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów i planowania zamówień

SellerSwitch sp. z o.o.O firmie

SellerSwitch sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 61

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie prognoz i estymacji sprzedaży produktów,
  • Przygotowanie zestawień i raportów dotyczących zamówień,
  • Nadzorowanie zamówień i terminów dostaw do magazynów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami produktów,
  • Monitorowanie oraz kontrola stanów magazynowych,
  • Stała współpraca z działem sprzedaży, magazynem.

Nasze wymagania

  • Osoby z między 2-4 lata doświadczenia w dziale zakupów
  • Potrafiącą wiązać ze sobą kilka zbiorów danych oraz pracować wielowątkowo,
  • Z zamiłowaniem do pracy na liczbach,
  • Doświadczeniem w negocjacjach warunków współpracy,
  • Praktyczną znajomością pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Proaktywność i umiejętność organizowania własnej pracy,
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z partnerami handlowymi oraz współpracownikami – zdolności interpersonalne.

To oferujemy

  • zdobycie unikalnej na polskim rynku wiedzy dotyczącej sprzedaży poprzez największe platformy e-commerce na świecie,
  • Przyjazną atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz pakietem dodatków pozapłacowych,
  • Kartę sportową oraz opiekę medyczną a także niezbędne narzędzia pracy,
  • Biuro w centralnej części Warszawy, z widokiem na Muranów oraz pyszną kawę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u

SellerSwitch to agencja e-commerce specjalizująca się w sprzedaży w Internecie jak i platformach marketplace typu Amazon. Jesteśmy firmą z nieformalną strukturą. Nasze biuro mieści się w centrum Warszawy. Współpracujemy głównie ze średnimi i dużymi firmami z Polski i zagranicy. Wprowadzamy produkty na największe rynki europejskie oraz rynek amerykański.

Dla jednego z naszych klientów, sprzedającego w kategorii produkty papiernicze i dekoracyjne, poszukujemy młodej i dynamicznej osoby na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów i planowania zamówień.

Specjalista ds. Zakupów i planowania zamówień, aleja Jana Pawła II 61, Śródmieście, Warszawa