Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i rozwoju produktów

VTD sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z dostawcami (kontrola stanów i zapasów magazynowych, zamawianie towarów, itp.)

  • rozwój oferty produktowej, poszukiwanie nowych dostawców oraz udział w negocjacjach

  • zarządzanie bazą produktów – wprowadzanie nowych i weryfikacja poprawności istniejących kartotek, opisów produktów i zamienników oraz ich aktualizacja

  • zarządzanie polityką cenową

  • przygotowanie treści merytorycznych do materiałów marketingowych

  • współudział w tworzeniu akcji i konkursów sprzedażowych mających na celu zwiększenie sprzedaży określonych produktów,

  • wsparcie dla zespołu sprzedażowego

  • analiza rynku, poszukiwanie sposobów zwiększenia poziomu sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie excel)

  • zdolności analityczne

  • łatwość nawiązywania kontaktów poparta zdolnościami negocjacyjnymi

  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • znajomość branży motoryzacyjnej

  • zainteresowania zbliżone z profilem działalności firmy

To oferujemy

  • pracę w prężnie działającej od ponad 20 lat firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i premia)

  • całą masę innych korzyści płynących z pracy w naszej firmie ;)

VTD sp. z o.o.

Od 1999 roku dostarczamy najwyższej jakości produkty i sprawdzone rozwiązania dla motoryzacji i przemysłu.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek Valvoline, Tectyl i Lucas, liderów wśród producentów olejów, chemii technicznej, środków antykorozyjnych i filtrów.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważasz, że spełniasz powyższe kryteria,

a ponadto jesteś osobą dynamiczną, pozytywnie nastawioną do życia, nie bojącą się pracy i związanych z nią wyzwań, która „doładuje” nasz team dodatkową dawką dobrej energii, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jak najszybciej kliknij w znajdujący się na dole strony przycisk APLIKUJ i prześlij nam swoje CV!