Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów i Rozwoju Produktu

TREFLO firmie

TREFL

Kontenerowa 25

Śródmieście

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie procesu zakupów w zakresie: doboru oraz wyceny materiałów, przygotowywania zamówień, sporządzania dokumentów zakupowych
  • inicjowanie oraz poszukiwanie nowych rozwiązań materiałowych
  • doradztwo w zakresie innowacyjnych rozwiązań oraz aktywny udział w nowych projektach realizowanych przez Dział Badań i Rozwoju oraz Sprzedaży Kontraktowej (na zlecenie)
  • pozyskiwanie oraz weryfikacja nowych dostawców
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami, negocjowanie warunków handlowych oraz ustalanie zasad współpracy
  • przeprowadzanie analiz oraz sporządzanie zestawień dotyczących zakupu materiałów
  • dbałość o bieżący przepływ informacji oraz współpraca z Działami: Badań i Rozwoju, Sprzedaży Kontraktowej, Planowania Produkcji i Technologii, Produkcji oraz Analiz Biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze zakupów lub zaopatrzenia i/lub doradztwa materiałowego
  • wykształcenie wyższe preferowane na kierunkach: materiałoznawstwo, technologia, towaroznawstwo, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne
  • wiedza z zakresu dostępnych na rynku materiałów (naturalnych oraz sztucznych)
  • język angielski na zaawansowanym poziomie w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy oraz zdolność analitycznego myślenia
  • inicjatywa, zaangażowanie, otwartość, nastawienie na współpracę i poszukiwanie nowych rozwiązań

Mile widziane

  • doświadczenie z systemem ERP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę
  • pracę w firmie będącej największym polskim producentem zabawek
  • intensywne wdrożenie, przygotowujące do samodzielnej realizacji zadań
  • elastyczny start między godz. 7.00 a 9.00

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karty rekreacyjno - sportowe
  • rabaty na produkty
  • karnety na mecze
  • rabaty na eventy na Ergo Arenie
  • inicjatywy pracownicze

KONTAKT DO REKRUTERA

Natalia Kazanowska

HR Biznes Partner

email: [email protected]

tel.: 58 666 7264

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 700 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.

Specjalista ds. Zakupów i Rozwoju Produktu, Kontenerowa 25, Śródmieście, Gdynia