Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów i Rozwoju Produktu z j.angielskim

Se-Da Sp. z o.o.O firmie

  • Polna 10, Lidzbark
    Lidzbark, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Se-Da Sp. z o.o.

Polna 10

Lidzbark

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z dostawcami (zamawianie towarów - np. tkanin jersey, french terry; reklamacje) i utrzymywanie korzystnych relacji biznesowych

  • monitorowanie harmonogramu dostaw, kontrola nad procesem realizacji

  • nadzór nad dystrybucją i stanem zapasów produktów

  • współpraca w opracowywaniu strategii sprzedaży, poszukiwanie nowych dostawców oraz udział w negocjacjach

  • poszukiwanie sposobów zwiększenia poziomu sprzedaży

  • zarządzanie zagadnieniami związanymi z marketingiem i sprzedażą przy współpracy z odpowiednimi działami

  • współpraca z Zarządem Firmy w procesie planowania i realizacji wdrożeń nowych produktów

  • analiza rynku, śledzenie trendów w branży, wyjazdy na targi

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupu, marketingu i/lub sprzedaży

  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • systematyczność i zorganizowanie, umiesz dotrzymywać terminów

  • potrafisz jednocześnie zarządzać wieloma zadaniami

  • zdolności analityczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku, z długoletnią tradycją - działamy od 30 lat (umowa o pracę)

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

  • pracę w miłej atmosferze