Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży materiałów ze stali oraz metali nieżelaznych

TDS ALU JOLANTA WALLAO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TDS ALU JOLANTA WALLA

Sokolska 65

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów dedykowanego rynku
  • komunikacja z klientami (osobista, telefoniczna, mailowa, poprzez inne komunikatory)
  • obsługa zamówień w systemie operacyjnym
  • realizacja planów sprzedaży
  • terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących projektów sprzedażowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami handlowymi
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel)
  • znajomości rynku stali
  • wykształcenia średniego
  • min 2-letniego doświadczenia na stanowisku handlowca w branży stalowej
  • nastawienia na realizację celów
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności negocjacyjne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • umowa o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym

Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży materiałów ze stali oraz metali nieżelaznych, Sokolska 65, Katowice