Specjalista ds. zakupów i sprzedaży w dziale samochodów używanych Audi / Volkswagen

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • obsługa klienta

  • sprzedaż samochodów używanych

  • aktywne pozyskiwanie samochodów używanych

  • wyceny i przeprowadzenie transakcji zakupu samochodów używanych

  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów

Nasze wymagania

  • komunikatywności

  • umiejętności ustalania priorytetów oraz rozwiązywania bieżących problemów

  • zaangażowania i sumienności przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności

  • wykształcenia minimum średniego

  • znajomości pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B. - dobra umiejętność jazdy samochodem

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość wykupienia na bardzo atrakcyjnych warunkach ubezpieczenia medycznego oraz grupowego – zarówno dla Naszych Pracowników, jak i dla najbliższych członków rodziny

  • Dofinansowanie Karty Multisport

  • Możliwość kupienia samochodu ze specjalną zniżką pracowniczą

Grupa Cichy – Zasada to jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen, Skoda, Audi i Seat.

Przewiń do profilu firmy