Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROEM SP. Z O.O. to hurtownia chemii i kosmetyków działająca na rynku polskim i zagranicznym już od wielu lat. Siedziba firmy i magazyny mieszczą się w Świdniku k. Lublina. Firma specjalizuje się w zakupie i sprzedaży dóbr z segmentu FMCG, takich jak: chemia gospodarcza, środki czystości, artykuły higieniczne i kosmetyki, znanych marek. Obecnie planuje rozszerzenie swojej działalności o branże spożywczą obejmującą produkty takie jak kawa, herbata, napoje, słodycze i przekąski, przyprawy, produkty dla dzieci, itp.

    W związku z rozwojem aktualnie poszukuje kandydata/-tki na stanowisko:

    (branża FMCG spożywcza)
    miejsce pracy: Świdnik / Cała Polska oraz Kraje Europy Zachodniej

    Opis stanowiska:

    • Aktywne podejmowanie działań handlowych, pozyskiwanie nowych dostawców;
    • Pozyskiwanie nowych klientów;
    • Bieżąca obsługa klientów krajowych i eksportowych;
    • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji;
    • Planowanie dostaw i optymalizacja stanów magazynowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG - spożywczej;
    • Bardzo dobra znajomość asortymentu w branży spożywczej produktów znanych marek w Polsce i na świecie;
    • Doświadczenie w imporcie i eksporcie towarów spożywczych z zagranicy;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole;
    • Rzetelność, dynamika i samodzielność w działaniu;
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę lub umowa o współpracy – wg oczekiwań kandydata;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia  + system motywacyjny;
    • Elastyczną formę pracy (możliwy Home Office);
    • Wyjazdy do klientów w kraju, za granicą, na targi branżowe;
    • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi;
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Możliwość rozwoju poprzez szeroki zakres realizowanych projektów.

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą: Wyślij swoje CV i List Motywacyjny
    klikając w przycisk aplikowania.