Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów i Umów

Krynica Vitamin S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza zapotrzebowania na materiały i surowce do produkcji suplementów diety i kosmetyków

  • badanie rynku dostawców oraz analiza potencjalnych dostawców w celu rozszerzenia jej bazy dostawców

  • bieżąca współpraca z dostawcami w kraju i zagranicą oraz utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

  • składanie zamówień w przydzielonym obszarze

  • zapewnieniem ciągłości dostaw materiałów niezbędnych do realizacji zadań przez spółkę, zgodnie z zapotrzebowaniem wynikającym z harmonogramu produkcji

  • nadzór nad zapewnieniem optymalnego stanu zapasów magazynowych z uwzględnieniem opłacalności

  • negocjowanie ofert pod kątem ceny, jakości i innych istotnych warunków

  • prowadzenie rejestru kwalifikacji dostawców w odniesieniu do odpowiednich standardów, wymagań i norm

  • koordynacja z dostawcami opracowanych i wynegocjowanych standardów umów wraz z niezbędnymi załącznikami

  • prowadzenie rejestru umów z dostawcami oraz koordynacja prawidłowości zawieranych umów zgodnie z polityką spółki i procedurami wewnętrznymi oraz wynegocjowanymi standardami umów

  • raportowanie w zakresie wykonywanych czynności i postępu zawieranych umów

  • aktualizowanie cen, terminów dostaw i płatności oraz wszystkich innych elementów Karty Towaru pod względem zgodności z polityką spółki i procedurami wewnętrznymi

  • współpraca przy tworzeniu budżetu zakupowego

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale zakupów firmy produkcyjnej o specjalizacji suplementy diety i/lub kosmetyki

  • znajomość lokalnego rynku dostawców

  • doświadczanie w zakupie materiałów i surowców do produkcji suplementów diety

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie

  • znajomość systemu Comarch XL mile widziana

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)

  • bardzo dobra znajomość SQL (definiowanie, operowanie i sterowanie danymi w relacyjnych bazach danych) – mile widziane

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych działań oraz inicjatywa w działaniu

  • zorientowanie na realizację celów

  • zdolność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • otwartość, zaangażowanie, komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole

  • Ciekawą i rozwijającą pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności

  • Opiekę medyczną oraz atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Krynica Vitamin S.A.

Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych (www.krynicavitamin.com). Dostrzegając potencjał do wzrostu i rozwoju biznesu rozszerzamy naszą działalność by móc zaproponować naszym klientom nowe produkty w zakresie ochrony zdrowia i higieny osobistej.

Przewiń do profilu firmy