Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów i value analysis

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Zielona Góra, lubuskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Masz kilkuletnie doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej? Znasz branżę automotive oraz świetnie komunikujesz się w języku angielskim? Aplikuj - taka oferta nie zdarza się często!

Specjalista ds. zakupów i value analysisNumer ref.: /107/07/2021/EK/77486

zadania

  • koordynowanie procesu analizy kosztów w całym łańcuchu dostaw
  • ścisła współpraca z pozostałymi specjalistami w celu redukcji kosztów materiałowych
  • analiza Cost Break Down (CBD), ofert i innych kalkulacji przedstawianych przez dostawców w celu optymalizacji kosztów i procesów produkcyjnych
  • wsparcie fazy akwizycji oraz fazy projektowej poprzez kalkulacje komponentów i analizę potencjałów optymalizacji kosztów
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz dla dostawców (CBD)
  • dokonywanie prognoz rynkowych
  • raportowanie wyników i proponowanie optymalizacji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • bardzo dobrych umiejętności negocjacyjnych
  • wiedzy z zakresu zarządzania projektami oraz analizy kosztów
  • min. 3 lat doświadczenia w zakresie inżynierii procesowej, materiałowej lub zakupowej
  • doświadczenia w branży automotive,
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz systemu SAP

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 20% wynagrodzenia podstawowego)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne i inne)
  • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pracę w międzynarodowym środowisku
Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne