Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów i Wdrożeń

EURUS Sp z o.o. O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Eurus Sp. z o.o. to to nowoczesna firma o ogólnopolskim zasięgu, uznany importer i wyłączny dystrybutor atrakcyjnych marek (Natura Siberica, Organic Shop, Mediheal, Clipper i wiele innych). Spółka dynamicznie się rozwija w kilku kategoriach produktowych, z których najważniejsze są kosmetyki naturalne i koreańskie.

Obecnie poszukujemy energicznej, dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie producentów i dostawców towarów (polskich i zagranicznych);
  • Analizy krajowego i międzynarodowego rynku;
  • Negocjacje z dostawcami;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie dostępności towarów;
  • Analizy rotacji i zarządzanie wartością magazynu.

Oczekujemy:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w dziale zakupów, logistyki lub transportu;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (rosyjski będzie dodatkowym atutem);
  • Umiejętności analitycznych, bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excela;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych;
  • Samodzielności i nastawienia na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Mile widziana znajomość branży kosmetycznej lub FMCG.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rosnącej firmie;
  • Ciekawą, samodzielna pracę;
  • Dobrą atmosferę w młodym, zgranym zespole;
  • Stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe;
  • Możliwość zakupu produktów firmy po bardzo atrakcyjnych cenach.

Zgłoszenia proszę wysyłać CV z zaznaczeniem w tytule maila nazwy stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EURUS Spółka z o.o. z siedzibą w Ignatkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy