Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i zaopatrzenia

POLMECANIC GROUP Sp. z o.oO firmie

  • Targowa 10C
    Skomlin (pow. wieluński), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

POLMECANIC GROUP Sp. z o.o

Targowa 10C

Skomlin (pow. wieluński)

W Polmecanic Group zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem urządzeń i maszyn przemysłowych.

Współpraca stanowi fundament naszych osiągnięć. Czerpiemy inspirację od najlepszych oraz wspieramy swoim doświadczeniem partnerów na całym świecie. Swoimi działaniami chcemy motywować otoczenie do rozwoju dla lepszej przyszłości. Tworzymy przyjazne i bezpieczne środowisko pracy, tak aby zespół Polmecanic Group był dumny z naszej organizacji.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za zapewnienie elementów handlowych niezbędnych do produkcji maszyn.

Obowiązki na stanowisku to:

  • analiza dokumentacji technicznej
  • pozyskiwanie ofert oraz kontakt z dostawcami
  • tworzenie i przechowywanie dokumentacji zamówień
  • drobne zakupy w lokalnych hurtowniach

Od przyszłego pracownika oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości Excela
  • prawa jazdy kat. B
  • komunikatywności
  • dobrej organizacji pracy własnej.

Z naszej strony oferujemy:

  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie starszych stażem współpracowników
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • … oraz miejsce w grafiku parzenia kawy :)

Ogłoszenie archiwalne