Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów - Importu

Nickal sp. z o.o.O firmie

  • Marywilska 26
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nickal sp. z o.o.

Marywilska 26

Warszawa

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się firmą handlową oraz dystrybutorem wielu znanych marek na rynku polskim w branży nabiałowej i rybnej.

www.nickal.pl

 W związku z rozwojem sieci dystrybucji poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Litwa, Łotwa, Estonia, Niemcy, Białoruś, Polska

Międzynarodowi producenci: NABIAŁ - RYBY

Zakres obowiązków:

  • Efektywne budowanie i rozwijanie relacji z międzynarodowymi producentami i dostawcami
  • Realizacja polityki zakupowej zgodnej ze strategią firmy oraz podejmowanie działań optymalizujących osiągane wyniki i zwiększających asortyment firmy
  • Pozyskiwanie nowych producentów i wprowadzanie nowych produktów do oferty
  • Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów rozwoju produktów poprzez współpracę z producentami
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów i porozumień handlowych
  • Udział w przygotowaniu i adaptacji produktów dla polskiego konsumenta
  • Monitorowanie i analiza rynku (trendy rynkowe, poziom cen, działanie konkurencji, zachowanie konsumenta)
  • Przygotowanie i raportowanie  aktywności marketingowych dla producentów
  • Współpraca z działem handlowym, działem logistycznym i Zarządem

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min 3-letniego doświadczenia w dziale kupieckim  lub dziale importu w branży spożywczej - warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub rosyjskiego (częsty kontakt mailowy i telefoniczny ze środowiskiem międzynarodowym)
  • Dobrej znajomości rynku spożywczego na terenie krajów Bałtyckich (mile widziana znajomość branży nabiałowej i rybnej)
  • Dobrej znajomości procesów zakupowych
  • Gotowości do samodzielnej współpracy z klientami
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Dbałości o wizerunek firmy
  • Kreatywności, zaangażowania i samodzielności w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w nowym dziale na samodzielnym stanowisku w biurze w Warszawie przy ul. Marywilskiej 26
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole opartą na szacunku, profesjonaliźmie, samodzielności i wzajemnej życzliwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawierające system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta
  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery zawodowej

Ogłoszenie archiwalne