Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów INDIRECT

Curtis Health Caps S.A. O firmie

Curtis Health Caps S.A.

Batorowska 52

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • zakup materiałów i usług z kategorii Indirect (materiały okołoprodukcyjne, MRO);

  • Koordynacja wybranych procesów przetargowo - negocjacyjnych;

  • monitorowanie rynku dostawców materiałów;

  • współpraca głównie z Działem Produkcji, BHP i DUR;

  • poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów;

  • rozbudowa oraz utrzymywanie relacji z dostawcami;

  • przygotowanie raportów i analiz zakupowych.

Nasze wymagania

  • min 2 letniego doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów Indirect,

  • zdolności analitycznych,

  • umiejętności podejmowania decyzji i samodzielnego działania,

  • posiadania zdolności budowania pozytywnych relacji i komunikowania się z ludźmi,

  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,

  • wykształcenia wyższego, mile widziane kierunkowe,

  • dyspozycyjności oraz zaangażowania w realizowane projekty.

To oferujemy

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji będącej liderem na rynku

  • Konkursy pracownicze

  • Wspólne świętowanie

  • Zgrany zespół

  • Dobra atmosfera

  • Rekrutacje wewnętrzne

  • Catering

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pracujemy bezpiecznie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

TWORZYMY firmę farmaceutyczną zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości.

Naszym największym zasobem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy.

Przewiń do profilu firmy