Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów IT

WASKO S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zakupów na potrzeby Klientów firmy (komponenty IT, licencje oprogramowania)

  • obsługa zakupów na potrzeby własne firmy (infrastruktura, materiały eksploatacyjne)

  • poszukiwanie oraz kwalifikację nowych dostawców, monitoring rynku dostawców

  • nawiązywanie relacji z dostawcami, negocjacje

  • współpraca z innymi działami firmy oraz Klientami

  • dokumentacja pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów

  • doświadczenie w branży IT i/lub wiedza w zakresie rozwiązań informatycznych

  • podstawową znajomość prawa cywilnego i handlowego oraz postępowań przetargowych

  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz rozmów z dostawcami

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • dobrą znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • dobrą organizację pracy, terminowość, dbałość w prowadzeniu dokumentacji

  • wykształcenie wyższe

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość narzędzi zakupowych wspierających procesy zakupowe

  • wiedza z zakresu umów IT (wdrożeniowych, na zakup sprzętu i licencji)

  • znajomość ustawy PZP

To oferujemy

Inne:

• parking dla rowerów na terenie firmy

Zajęcia dodatkowe po pracy:

• możliwość udziału w wycieczkach zakładowych – zwiedzanie kraju i zagranicy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z Pracownikiem działu HR

2

poznajmy się - spotkanie on-line

3

weryfikacja umiejętności i doświadczenia

4

decyzja i informacja zwrotna

WASKO S.A.

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.