Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów IT

UNIQAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

UNIQA

Chłodna 51

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zakup sprzętu IT, oprogramowania i usług telekomunikacyjnych oraz innych narzędzi dla Spółek UNIQA;
  • Nadzór nad danymi stałymi oraz poprawną ewidencją produktów i usług IT;
  • Współpraca z istniejącymi i nowymi dostawcami;
  • Analiza ofert, ocena dostawców oraz przygotowywanie rekomendacji zakupowych;
  • Negocjacje kontraktów oraz udział w optymalizacji kosztów;
  • Współpraca klientem wewnętrznym w zakresie definiowania potrzeb biznesowych;
  • Badanie rynku dostawców;
  • Tworzenie i analiza strategii zakupów we współpracy z klientem wewnętrznym.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakupach sektora IT;
  • Praktyczna wiedza na temat procesów zakupowych dla poszczególnych kategorii w tym IT;
  • Dobra znajomość jęz. Angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MsOffice;
  • Znajomość rynku;
  • Duża samodzielność.
  • Mile widziane
  • Doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej.

To oferujemy

  • Unikalne warunki przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Wysokie zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne dla Ciebie i Twoich znajomych
  • Pracowniczy Program Inwestycyjny
  • kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe),
  • zniżki na bilety wstępu do teatrów
  • bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych (etutor) dla Ciebie i Twoich bliskich
  • program poleceń pracowniczych
  • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR
  • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże)
  • pracę w modelu hybrydowym (1x w tygodniu w biurze)

O nas

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Specjalista ds. Zakupów IT, Chłodna 51, Wola, Warszawa