Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

EME Aero Sp.z o.o

949

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zakup materiałów bezpośrednich (części zamienne)

  • Realizacja procesu zakupów: zapytania ofertowe, wybór dostawcy, negocjacje, zlecenia zakupu, sporządzanie umów, raportowanie

  • Obsługa oraz procedowanie zamówień

  • Zarządzanie terminami dostaw

  • Zarządzanie zapasami

  • Rozwój dostawców

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zakupów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

  • Znajomość przepisów celnych i warunków Incoterms

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy

  • Profesjonalny program onboardingowy

  • Pierwszą umowę o pracę na czas minimum 12 miesięcy

  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnej i bezpiecznej firmie

  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Przystanek autobusowy tuż obok firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej