Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds.zakupów

  • Bieruń, Tychy, Jaworzno, śląskie
  • Specjalista
  • 26.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmku Plac Kilińskiego 1, należąca do grupy kapitałowej VAN GENECHTEN PACKAGING,
    producent opakowań kartonowych,
    poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
     SPECJALISTA ZAKUPÓW
    Miejsce pracy: Chełmek
    (okolice miast: Tychy, Bieruń, Chrzanów, Oświęcim)
    (nr ref. SZ/2018)

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie
    • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
    • Uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych
    • Możliwość rozwoju (awansu) zawodowego
    • Zdobycie cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowych specjalistów

    Wymagamy:

    • Wykształcenia wyższego (preferowane w zakresie logistyki lub zarządzania)
    • Znajomości języka angielskiego
    • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
    • Przedsiębiorczości i zmysłu organizacyjnego
    • Dobrej obsługi komputera (Pakiet MS Office)
    • Dużego zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Obowiązki:

    • Nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
    • Negocjowanie kontraktów zakupowych
    • Zapewnienie właściwej realizacji umów i zamówień
    • Kontrola zapasów

    REKRUTACJA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:

    1)   weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów
    2)   rozmowa kwalifikacyjna

    PROSIMY O ZAMIESZCZENIE JEDNEGO Z OŚWIADCZEŃ:

    I)    Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

    lub

    II)
    Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach na inne stanowiska przez okres 12 miesięcy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, z dopiskiem SZ/2018 lub za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną zostaną powiadomieni o ich wyniku.

    Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a ich oferty zostaną zniszczone po zakończonej rekrutacji.

    KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA NA PRACOWNIKA – PROCES REKRUTACJI

    Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – dalej RODO – informujemy, że:

    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą plac Kilińskiego 1 Chełmek , wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestru Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 41656 posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 13 324 770,00 zł., NIP 5491954124, REGON 0709211682);
    2) We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez VG Polska Sp. z o. prosimy o kontakt: tel. +48 0 33 844 70 71 , e-mail: [email protected]

    3) Jako administrator będziemy przetwarzać Pani/Pana dane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista zakupów na podstawie obowiązku prawnego wynikającego z Kodeksu pracy i przepisów szczególnych oraz Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);.

    4) W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem. Zgodę może Pani/Pan wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny oraz mailowy zawarty w puncie 1 i 2 niniejszej klauzuli;

    5) W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana ww. danych. Przestaniemy przetwarzać Pani/Pana dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do tych danych istnieją dla nas ważne, prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pani/Pana interesów, praw i wolności, lub Pani/ Pana dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;

    6) W przypadku niewybrania Pani/Pana kandydatury Pani/Pana dane osobowe przekazane w związku z procesem rekrutacyjnym zostaną usunięte w terminie 2 miesięcy po jego zakończeniu. W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w innych procesach rekrutacyjnych Pani/Pana dane osobowe zostaną usunięte w terminie 12 miesięcy od otrzymania CV;

    7) Do Pani/Pana danych mogą też mieć dostęp nasze podmioty przetwarzające dane takie jak: Grupa Pracuj sp. z o.o. Prosta 68, 00-838 Warszawa oraz spółki medyczne w celu wykonania wstępnych badań lekarskich niezbędnych do podjęcia pracy;

    8) Zgodnie z RODO przysługują Pani/Panu: a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych; c) prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych; d) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; e) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych;

    9) Pani/Pana dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu);

    10) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z nawiązaniem i przebiegiem Pani/Pana zatrudnienia;

    11) Zgodnie z RODO przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych.