Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Jędrzejów, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Quickpack Polska Sp. z o.o. zatrudni:

    Specjalistę ds. Zakupów
    Miejsce pracy: Jędrzejów

    Opis stanowiska:

    • Ścisła współpraca z Managerem Działu Zakupów oraz z Zespołem Zarządzającym,
    • Kontakty z dostawcami w kraju i za granicą,
    • Przygotowywanie zestawień, raportów , analiz , sprawozdań , zapytań ofertowych oraz administracja dokumentacji zakupowej
    • Pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i za granicą.

    Wymagania:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
    • Dodatkowo komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie,
    • Biegła znajomość pakiety MS Office ze szczególnym naciskiem na program MS Excel,
    • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
    • Doskonała organizacja pracy własnej,
    • Wysokie umiejętności interpersonalne,
    • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów, własna inicjatywa i kreatywność.

    Oferujemy:

    • Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

    Podania oraz CV prosimy kierować na adres:

    Quickpack Polska Sp z o.o.
    Przemysłowa 47
    28-300 Jędrzejów
    lub
    klikając w przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.